Dlaczego warto zdecydować się na dostawę wody?

woda do domu

Woda jest jednym z najważniejszych składników żywych organizmów. Dlatego tak ważne jest, aby pić ją w odpowiedniej ilości i wybierać wodę smaczną oraz wysokiej jakości. Ta w kranie, chociaż zdatna do picia, nie smakuje każdemu. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na zamawianie wody do domu lub biura.

Wystarczy wynająć lub kupić dystrybutor i skorzystać z dostaw źródlanej, lub mineralnej wody. Sprawdź, jakie korzyści wynikają z zamawiania wody do dystrybutorów oraz jakie opcje możesz wykorzystać w domu, oraz w pracy.

Zobacz także: Jaka jest różnica pomiędzy wodą źródlaną i wodą mineralną?

Dlaczego warto zamawiać wodę do dystrybutorów?

Dystrybutor jest prostym i estetycznym urządzeniem, które zapewnia ciągły dostęp do czystej wody z dużych galonów lub z ujęcia wody. Zamawianie wody do dystrybutorów pozwala na picie czystej i zdrowej wody bez konieczności kupowania i dźwigania butelek plastikowych o pojemności 0,5-2 litry. Woda dostarczana do dystrybutorów jest wolna od bakterii i innych szkodliwych substancji, a zamawianie jej jest wygodne i oszczędza czas. Nie trzeba nawet martwić się o składowanie pustych opakowań.

Jakie opcje może wykorzystać klient firmy dostarczającej wodę?

Wodę można zamawiać zarówno do biura, jak i do domu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dystrybutor ustawić w jadalni albo w kuchni. Obsługa takiego urządzenia jest niezwykle prosta — wystarczy podłączyć dystrybutor do prądu, a pod kranik zimnej czy ciepłej wody podstawić szklankę lub kubek i podnieść kurek. Dzięki temu, że dystrybutor podgrzewa wodę, można zaparzyć nawet herbatę lub rozpuszczalną kawę albo zrobić sobie zupkę instant, kisiel lub budyń. To rozwiązanie eliminuje konieczność gotowania wody w czajniku, jest więc opcją ekonomiczną. Czajnik bowiem pobiera więcej energii i nierzadko wymaga zagrzania minimum pół litra wody.

Pamiętaj, że stały dostęp do smacznej wody, to większa ochota, by po nią sięgać. A każda dorosła osoba powinna dziennie wypijać 1,5-2 litry wody, w przeciwnym razie może szybciej odczuwać skutki zmęczenia, uskarżać się na częste bóle głowy albo suchą skórę.

Jeśli nie chcesz korzystać z wody butelkowanej, zwróć uwagę na nowoczesne dystrybutory filtrujące, które także zapewniają łatwy dostęp do wody zimnej lub ciepłej, nie wymagają jednak wymiany butli.

Jak zamawiać wodę do dystrybutorów?

Proces zamawiania wody do dystrybutorów jest bardzo prosty. Jeśli masz stojący dystrybutor wody na butle, to woda dostarczana jest w galonach, czyli w butlach o pojemności 18.9l. Wystarczy skontaktować się z firmą zajmującą się dystrybucją wody i umówić się na dogodny termin dostawy.

W przypadku dystrybutorów filtrujących wystarczy zamówić urządzenie i podłączyć je do sieci wodociągowej. Woda będzie więc czerpana z przyłącza, ale dodatkowo będzie oczyszczana przez wydajne filtry z węgla aktywnego. Filtry te pozwalają na eliminację aż 99% chloru, 98% rozpuszczalników zawierających chlor oraz węglowodorów aromatycznych. Usuwają także 85% pestycydów chloropochodnych i związków wieloaromatycznych. I nie ma znaczenia, czy chcesz pić czystą wodę w pracy, czy w domu — możesz zamówić dystrybutor na własny użytek, jak i do firmy.

Skorzystaj z usług firmy dystrybuującej wodę

Korzystanie z usług firm zajmujących się dystrybucją wody ma wiele korzyści. Przede wszystkim wreszcie będziesz mieć dostęp do czystej i zdrowej wody bez konieczności kupowania zgrzewek butelek plastikowych. Duże butle bowiem są wymienne. Kiedy przyjeżdża dostawca z wodą, zabiera te puste i są one myte, a następnie ponownie napełniane czystą wodą. Tym samym nie trafiają one na wysypisko śmieci tak szybko, jak małe butelki. Jest to więc argument także dla osób, które nie chcą generować niepotrzebnych odpadów. Na pewno argumentem „za” korzystaniem z firmy dowożącej wodę, jest także to, jakiej jakości jest woda. Masz możliwość codziennego spożywania wody źródlanej o niskiej mineralizacji, pochodzącej z ujęć znajdujących się w obrębie Żywieckiego Parku Krajobrazowego. Woda ta jest smaczna, czysta, doskonale nadaje się do picia na surowo i do gotowania. Z powodzeniem możesz przyrządzać na niej nawet obiadki dla niemowląt.

Comments are closed for this post.