Dystrybutory wody źródlanej

Najem urządzeń

Aby używanie wody Żywiec Perła uczynić jeszcze przyjemniejszym i wygodniejszym, proponujemy Państwu również całą gamę urządzeń dystrybuujących wodę. Nasze urządzenia dozujące posiadają nowoczesny system podgrzewania i chłodzenia, o niewielkim poborze mocy. Dzięki temu mogą Państwo szybko i łatwo przygotować gorące i zimne napoje lub nawet potrawy.

Co ważne z punktu widzenia Klienta, nie muszą Państwo kupować urządzeń dozujących. Są one przez nas udostępniane za niewielką opłatą miesięczną. Poza tym mają Państwo możliwość wyboru całej palety urządzeń w zależności od swoich potrzeb i możliwości. Naszym klientom oferujemy urządzenia łatwe w obsłudze, niezawodne, estetyczne oraz bezpieczne dla użytkownika.

W ten sposób mogą Państwo cieszyć się smakiem wody Żywiec Perła bez niepotrzebnych inwestycji i martwienia się o serwis. Najem urządzeń oznacza bowiem, że to my przejmujemy wszelkie troski związane z ich eksploatacją. Dbamy cały czas o to, by urządzenia były zawsze sprawne i gotowe do pracy w każdych warunkach.

Dodatkową korzyścią dla Państwa jest możliwość wliczenia opłat w koszty działalności firmy.

Dozownik do butli z wodą

Dystrybutor wody

Dystrybutor wody

Dystrybutor wody

Dystrybutor wody

Dystrybutor wody