Co wyróżnia nas na tle konkurencji

Nie ulepszamy natury

Ogromnym atutem jest oczywiście sama woda w 100% naturalna, ujmowana w samym sercu Żywieckiego Parku Krajobrazowego, zawsze świeża i o wyjątkowej właściwości: jest naturalnie zasadowa (8,2 pH), dzięki czemu lepiej nawadnia organizm i odkwasza go., nie jest ona w żaden sposób modyfikowana, sztucznie mineralizowana czy uzdatniana.


Partnerska umowa

Zawieramy prostą umowę – bez zbędnych zobowiązań dla Odbiorcy, ale z gwarancją ceny i jakości. Umowa jest na czas nieokreślony z 30 dniowym terminem wypowiedzenia. Jest bardzo prosta i przejrzysta, nie zawiera kar umownych, kruczków prawnych itp.


Bezpłatny test wody

Tylko u nas możesz bez żadnych opłat i zobowiązań przetestować urządzenie dozujące wraz z dużą butlą wody (18,9 l) lub wodę w mniejszych butelkach – 0,5 i 1,5 l, gazowaną i niegazowaną.


Dostawy i Obsługa

Jesteśmy w pełni dyspozycyjni – w razie potrzeby dostarczamy dodatkowe butle wody do 24 h od chwili zgłoszenia – bez dodatkowych opłat.
Nasi Klienci cenią nas za przyjazny i profesjonalny serwis – obsługujemy ich jak swoich dobrych znajomych.


Serwis i sanityzacja

Urządzenia dzierżawione od nas podlegają zawsze bezpłatnemu serwisowi przez cały okres trwania umowy.
Sanityzacja okresowa wykonywana jest również bezpłatnie.


Dobre bo Polskie. Konsumencki patriotyzm Polaków.

Nasza woda Perła Żywiec jest produktem Polskim, jesteśmy firmą rodzinną z dziesięcioletnim doświadczeniem na rynku. Podatki odprowadzane z naszej działalności wspierają Polską gospodarkę.


Konkurencyjne ceny

Mamy najlepsze ceny na rynku!