Newsletter

Newsletter

Po prostu „najlepsza i najlekciejsza”!

Woda Żywiec Perła

Żywiec Perła wydobywana jest u podnóża góry Prusów, w Żywieckim Parku Krajobrazowym. Już w 1699 roku ówczesny wójt żywiecki Andrzej Komoniecki pisał o tamtejszej wodzie, że jest „w całym państwie najlepsza i najlekciejsza”. Natura do dziś jest jej najlepszym strażnikiem: ujmujemy ją bezpośrednio z czterech studni głębinowych, po czym w nowoczesnej rozlewni butelkujemy i od razu rozwozimy po całej Polsce.

Nasi Odbiorcy i Partnerzy cenią nas za jakość, terminowość, profesjonalizm, ale i zarazem przyjacielskie podejście. Nam naprawdę zależy na tym, by wszyscy mieli zawsze dostęp do świeżej wody. Wiemy, jak bardzo ona jest ważna – choć często niestety niedoceniana. Dlatego bardzo dużą wagę przykładamy do stałego monitorowania jej składu, jakości, ujmowania i butelkowania. Cały proces jest stale nadzorowany przez naszego głównego technologa – pana Mieczysława Obtułowicza, jednego z najlepszych fachowców w tej dziedzinie w naszym kraju.

Kochamy nasze góry, jesteśmy dumni z wody, którą nam dają i całym sercem dziękujemy Wam, że jesteście z nami. Wierzymy, że góralskie wartości, które przyświecają nam w codziennej pracy – sumienność, otwartość, uczciwość i gościnność – sprawią, że zostaniecie z nami na długo.


Konsumenci zdecydowali

Mamy tytuł „Najlepsze w Polsce”!

Woda Żywiec Perła

Podczas uroczystej gali w historycznym Pałacu Działyńskich wręczone zostały tytuły i god#a w jednym z najstarszych polskich konkursów jakości produktów i usług. W tym roku – obok m.in. sieci Lidl, KGHM i Lek-Am – znakiem „Najlepsze w Polsce – the best in Poland” uhonorowana została górska woda Źródlana Żywiec Perła. Jesteśmy dumni, wdzięczni i mocno zobowiązani – tytuł bowiem przyznany nam został przez Was, konsumentów, w ogólnopolskim głosowaniu.

Dziękujemy!

Godło „Najlepsze w Polsce” „The Best in Poland”
to – od ponad 20 lat – polski znak jakości usankcjonowany przez Unię Europejską
i Komisję Europejską.