Dostawa wody źródlanej

Jakość, obsługa

Serwis i Sanityzacja

Mimo to, że urządzenia dozujące są praktycznie niezawodne, czasami zdarza się awaria. W takim wypadku zapewniamy Państwu urządzenia zastępcze – tak, by zachowany został stały dostęp do wody Żywiec Perła.

W trosce o niezachwianą czystość i jakość wody firma Aquavita gwarantuje również sanityzację urządzeń, czyli czyszczenie lub wymianę wszystkich elementów, które mają styczność z wodą.

Mając na uwadze zdrowie naszych klientów jak i zachowanie najwyższej jakości oferowanych produktów. nasi pracownicy przeprowadzają cyklicznie raz lub dwa razy w roku sanityzację. Cały zabieg przeprowadzany jest w naszym serwisie, na ten okres klient dostaje urządzenie zastępcze lub nowe.

Sanityzacja przeprowadzana jest w dwóch etapach:

  • Wymiana elementów mających kontakt z zimną wodą (wężyki doprowadzające i zespół zaworów).
  • Dokładne mycie i odkażenie elementów nie podlegających wymianie.

Takie postępowanie zapewnia naszym Klientom stan idealnej czystości i higieny używanego sprzętu. Zapobiega ono rozwojowi bakterii i drobnoustrojów w urządzeniach, co jest nieuniknione i związane z otoczeniem, w jakim dystrybutory są użytkowane.

Bezpłatna Dostawa

Bezpłatna dostawa to jeden z fundamentów naszego działania. Robimy wszystko, aby korzystanie z wody Żywiec Perła było dla Państwa łatwe i przyjemne. Nie tylko dostarczamy czystą, świeżą wodę źródlaną, ale również kompleksowo dbamy o terminy i częstotliwość dostaw. W przypadku jakichkolwiek życzeń, uwag sugestii reagujemy błyskawicznie.

Zapewnienie Państwu udanej współpracy z nami wynika z naszej strategii działania, opartej na zaufaniu, partnerstwie, jak i kompleksowym oraz indywidualnym podejściu do potrzeb każdego klienta.

Szczegółowe informacje na temat wody źródlanej Żywiec Perła jak i systemu dystrybucji mogą Państwo uzyskać kontaktując się z nami.

Zapraszamy do współpracy