O firmie AquaVita

Firma Aquavita rozpoczęła swoją działalność w 2006 roku. Nasza firma jest firmą rodzinną i czerpiąc z osobistych doświadczeń pragniemy udostępnić Państwu nasz nowy produkt – Naturalną Wodę Źródlaną „Żywiec Perła” w butlach 5 – galonowych.

Pragniemy zaznaczyć, że jest to produkt o unikalnych właściwościach smakowych i jakościowych na naszym rynku. Niska mineralizacja, optymalne wartości pierwiastków, a także udowodnione walory zdrowotne powodują, że produkt ten cieszy się niezachwianym zaufaniem naszych klientów.

Produkt wysokiej jakości to nie jedyna cecha, która wyróżnia nas na rynku. Oprócz niej bowiem naszym wyróżnikiem pozostaje kompleksowe zaspokajanie potrzeb Klienta. Większość firm na rynku koncentruje się na wielkich odbiorcach. My natomiast widzimy wielki potencjał właśnie w każdym jednostkowym kliencie, o którego potrzeby dbamy kompleksowo w każdym szczególe.

Otwierając się na nowe horyzonty nie zapominamy oczywiście o tradycji. Pragnąc zapewnić Państwu najwyższą jakość dostarczanych produktów stawiamy jednak również na nowoczesność, dlatego taż rozpoczęliśmy współpracę z firmą Heleny i Andrzeja Pękali, która zainwestowała w nowoczesną rozlewnię wody czerpanej ze źródeł głębinowych. Dzięki temu mają Państwo pewność, że woda, która dociera do Państwa jest rozlewana i butelkowana w idealnie czystych warunkach.

Proponujemy Państwu wygodną formę dokonywania zakupu we własnym domu lub miejscu pracy. Umożliwia to podjęcie decyzji wraz z rodziną lub z pracownikami. Nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich informacji, fachowych porad i instrukcji związanych z nasza naturalną górską wodą źródlaną „Żywiec Perła” i urządzeniami dozującymi.